Zakwaterowanie w akademiku

W „Bursztynie” mogą mieszkać studentki, które uczą się w Szczecinie. Wyróżniają nas kameralne warunki oraz atmosfera sprzyjająca intensywnej nauce.
Posiadamy pokoje 1 oraz 3-osobowe rozmieszczone na 1 i 2 piętrze budynku (w sumie 8 miejsc). Każdy z nich jest całościowo umeblowany. Na każdym piętrze znajduje się wspólna łazienka. Dodatkowym walorem jest ogród obok domu.
Na miejscu mamy kuchnię, w której przygotowywane są posiłki dla całego domu. W cenie zakwaterowania są śniadania i kolacje. Obiady można wykupić dodatkowo – pojedynczy obiad na dany dzień lub na cały miesiąc.
Warunki do nauki
W domu znajduje się przestronna czytelnia z której mogą korzystać mieszkanki. Jest to ciche miejsce przeznaczone do nauki, w którym jest dostęp do wi-fi.
Sprzątanie
W cenie zakwaterowania jest regularne sprzątanie pokojów oraz łazienek w czasie, gdy mieszkanki są w szkole lub na uczelni.
Spotkania kulturalne
W ciągu roku zapraszamy do „Bursztyna” wielu ciekawych gości, którzy chcą podzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą lub opowiedzieć o swojej życiowej pasji.
Formacja chrześcijańska
Chętne mieszkanki Bursztyna mają możliwość uczestniczenia we Mszy św, która odprawiana jest w naszej kaplicy, w cotygodniowych rozważaniach prowadzonych przez księdza lub /i spotkaniach pogłębiających wiarę chrześcijańską.